Výplň pier

Objednajte sa na výplň, zväčšenie alebo úpravu asymetrií pier už od bezkonkurenčných 200 Eur/1ml.

Máte nejaké otázky ohľadom výplne pier? Napíšte nám!

Typy výplní pier

Výplň pier pred a po

Hydratácia a výplň vrások pier

Na suché, popraskané pery alebo vráskavé pery. Keďže kyselina hyalurónová na seba viaže vodu, veľmi dobre funguje na hydratáciu. 

Výplň pier pred a po

Russian lips

Ide o vymodelovanie pier do tzv. srdiečka pomocou zdvihnutia pier do výšky - výsledný efekt je vďaka tomu oveľa prirodzenejší.

výplň a úprava tvaru pier

Zväčšenie a úprava tvaru pier

U klientok, ktoré nie sú spokojné s objemom pier vieme kyselinou hyalurónovou pery zväčšiť do požadovanej veľkosti

Výplň pier pred a po

Asymetrie pier

Pery niekedy vykazujú asymetrie (napr. ľavá strana pery väčšia, ako pravá alebo horná väčšia, ako spodná a podobne) ktoré vieme kyselinou  dorovnávať.

Často kladené otázky ohľadom výplne pier

Ako prebieha zákrok výplne pier?

 

Zákroku výplne pier predchádza konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt. Pred samotným zákrokom sa pery najskôr vydezinfikujú. Nanesie sa lokálne anestetikum, ktoré nechávame pôsobiť 20-30 minút. Následne aplikujeme kyselinu hyalurónovú. 

 

 

Po aplikácii kyseliny do pier sa daný obsah ešte rozmasíruje tak, aby sme ho dostali do požadovaných miest difúzne.

 

Je zákrok výplne pier bolestivý?

 

Pri samotnom vpichu injekcie do pier môže klientka zacítiť jemnú bolesť, avšak obsah kyseliny hyalurónovej obsahuje znecitlivujúcu látku lidokaín, ktorý pôsobí ako lokálne anestetikum, takže ďaľšia aplikácia je už skoro bezbolestná.

 

Ako dlho trvá zákrok?

 

Celý zákrok výplne pier trvá približne 30 – 40 minút a jednu hodinu po procedúre je možné naniesť make-up na prípadne modriny či opuch – a prípadne vyraziť na pracovnú večeru, či rande. 🙂

 

 

Ako dlho vydrží výplň?

 

Deň až dva po zákroku môžu byť pery trochu opuchnuté. Trvácnosť zákroku je 6–12 mesiacov, po ďalšej aplikácii sa však trvácnosť a účinok ešte o čosi predlžuje.

Prečo si vybrať Medirect pre výplň pier?

5/5 hviezdičkové hodnotenie naších služieb

Výhodná cena oproti konkurencií – ceny už od 200 Eur/1 ml

Používame tie najkvalitnejšie výrobky renomovaných značiek ako Juvederm, Revolax alebo Dermastyle

Galéria premien pier

Náš príbeh

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá vznikla ešte v roku 2013. Začínali sme ako ambulancia všeobecného lekára, avšak vždy sme sa snažili ísť inou cestou, ako ostatní. U nás totižto veríme, že človek a jeho zdravie je komplexný celok, preto okrem symptomatickej ambulantnej liečby poskytujeme komplexnú starostlivosť o človeka – lebo vieme, že odstránením symptómov človeka nevyliečime.

 

Medirect je tu pre Vás už takmer 10 rokov, no práve Tie posledné boli venované nášmu rozvoju v oblasti služieb estetickej medicíny. Táto oblasť je, rovnako ako každá iná medicína, veľmi náročná. Stojí veľa úsila, štúdia, praxe a driny – aby sme Vám dokázali poskytovať služby na tej najvyššej úrovni.

Recenzie

5/5

Pani doktorku a Medirect odporúčam všetkými desiatimi. Odmalička mám úzku hornú peru a ambulanciu som kontaktovala s veľmi malou dušičkou. Pochopili, vysvetlili a konečne sa cítim tak, ako som sa chcela vidieť v zrkadle už od detstva.

 

Alexandra Andilová

5/5
Môžem sa pridať k všetkým kladným recenziám, lebo pani doktorka je naozaj príjemný človek s ľudským prístupom a je vidno, že svoje remeslo chce odviesť čo najlepšie. 
5/5

Pani doktorka má úžasný ľudský prístup, zmysel pre krásu, je veľmi empatická a má veľmi šikovné ruky, presne vie, čo sa nám najviac hodí, poradí a zákrok vykoná naozaj veľmi šetrne, tá nepatrná bolesť za to určite stojí . Naozaj vrelo odporúčam, veľmi milá pani doktorka aj sestrička, budete odchádzať spokojné a krásne ❤️🙂

 

Jana Truliková

5/5
U pani doktorky som bola prvý krát, ale nie posledný. Pani doktorka je veľmi milá a veľký odborník. Všetko mi najprv vysvetlila a poradila. 
 
S prevedením jej práce som maximálne spokojná a ozaj vrelo odporúčam 👍
Nákupný košík
sk_SKSlovak