Niečo málo o nás

Medirect je tu pre Vás už viac ako 11 rokov, no práve Tie posledné boli venované nášmu rozvoju v oblasti služieb estetickej medicíny, pretože človek je nie len telom, ale aj duchom živý – a naozaj nás veľmi teší, keď od nás odchádzate sebavedomé a spokojné – to je pre nás nepredstaviteľné zadosťučinenie našej práce. Táto oblasť je, rovnako ako každá iná medicína, veľmi náročná. Stojí veľa úsila, štúdia, praxe a driny – aby sme Vám dokázali poskytovať služby na tej najvyššej úrovni.

 

Naším hlavným zámerom je skrášľovanie žien a mužov pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej a botoxu, ale venujeme sa aj laserovej epilácií. Okrem toho ponúkame tiež mnohé iné liečebné progresívne metódy, ktoré väčšinou v bežných zdravotníckych zariadeniach nenájdete a ktoré si môžete detailnejšie pozrieť v sekcií „Online rezervácia„.

 

Vieme, že to môže znieť ako klišé, avšak našou skutočne hlavnou motiváciou sú spokojní pacienti a radosť z našej práce. Dôkazom sú mnohé pozitívne recenzie, ktoré nám zanechali naši klienti.


Veríme, že v nás vložíte svoju dôveru – budeme sa snažiť, aby sme ju nesklamali.

Náš tím

MUDr. Alžbeta Bačiková PhD.

CEO & Estetická medicína

Lucia Dubecová

Asistentka & Laserová epilácia

Mgr. Alžbeta Jančovičová

Laserová epilácia

Lucia Zárecká

Laserová epilácia

Katarína Gregoričková

Kozmetika a Permanentný make-up

Mgr. Adam Bačik

Marketing
sk_SKSlovak