Niečo málo o nás

Medirect, ako poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v Bratislave, má za sebou dlhé desaťročia pôsobenia. Avšak po niekoľkých rokoch venovaných starostlivosti o pacientov, sme dospeli k záveru, že našou túžbou je nielen pomáhať ľuďom udržiavať zdravé telo, ale aj pomáhať vám cítiť sa v ňom dobre a sebavedomo. Preto sme sa zamerali na oblasť estetickej medicíny, kde sa neustále vzdelávame a posúvame vpred, aby sme vám dokázali poskytnúť len to najlepšie, čo oblasť estetickej medicíny ponúka. Dôkazom našej vášne a oddanosti voči estetickej medicíne je rastúci počet spokojných klientov, ktorí sa ku nám do Medirectu radi vracajú. Dnes u nás dokopy pracuje 9 zamestnancov.


V Medirecte ponúkame niekoľko populárnych procedúr estetickej medicíny. Medzi najobľubenejšie patrí aplikácia kyseliny hyalurónovej, pričom pracujeme s renomovanými značkami Juvéderm a Dermastyle/Stylage. Aplikácia kyseliny hyalurónovej sa  využíva na vyhladenie vrások, jemné kontúrovanie tváre či zvýraznenie a zväčšenie pier. Medzi naše obľúbené procedúry patrí tiež laserová epilácia so špičkovým Alexandridovým prístrojom – Candela Gentle Lase Pro. Ide o zariadenie, ktoré sa používa na tých najlepších klinikách po celom svete.


Okrem toho na klinike ponúkame aj aplikáciu botulotoxínu na vyhladenie vrások na čele a v okolí očí, a tiež mezoterapiu, ktorá slúži na hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu pleti. Ďalšou možnosťou je aplikácia prípravkov na redukciu tuku. Pre tých, ktorí potrebujú posilniť telo a imunitný systém, je k dispozícii intravenózna aplikácia vitamínu C, ktorú je možné kombinovať s inhaláciou O2.


MUDr. Alžbeta Bačiková PhD. sa vo svojej kariére venovala mnohým oblastiam, ale medicínu považuje za svoje poslanie. Asistentky Alžbeta Jančovičová, Lucia Zárecká, Lucia Dubecová a Uršula Tkáčiková sa v Medirecte špecializujú na laserovú epiláciu. Spolu s tímom sa snažíme vytvárať príjemnú atmosféru a prostredie, do ktorého sa budete radi opakovane vracať.

Náš tím

MUDr. Alžbeta Bačiková PhD.

CEO & Estetická medicína

Lucia Dubecová

Asistentka & Laserová epilácia

Mgr. Alžbeta Jančovičová

Laserová epilácia

Lucia Zárecká

Laserová epilácia

Uršula Tkáčiková

Laserová epilácia

Katarína Gregoričková

Kozmetika a Permanentný make-up

Aké hodnoty reprezentuje naše logo?

Modré logo s krížom v krúžku reprezentuje hodnoty spojené s naším zdravotníckym zariadením zameraným na estetickú medicínu. Kríž symbolizuje našu odbornosť a poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti estetiky. Je to znak našej spoľahlivosti a záväzku k kvalite, ktorý nás odlišuje od bežných kozmetických salónov.


Kruh okolo kríža predstavuje priateľstvo a vzájomnú dôveru medzi našimi klientmi a zamestnancami. Je to symbol solidarity a komunity, ktorú sme vytvorili v našom zariadení. Veríme, že silné vzťahy s našimi klientmi a tímový duch medzi našimi zamestnancami sú kľúčové pre dosiahnutie úspechu a spokojnosti.

 

Modrá farba logo evokuje príjemnú atmosféru a pokojný pocit, ktorý sa snažíme vytvoriť v našom zdravotníckom zariadení. Je to farba, ktorá symbolizuje dôveru, harmóniu a relaxáciu, čo sú kľúčové prvky našej filozofie. Našim cieľom je poskytovať nielen efektívne estetické procedúry, ale aj prostredie, kde sa naši klienti cítia uvoľnene.

sk_SKSlovak