Niečo o nás

Sme spoločnosť, ktorá vznikla ešte v roku 2013. Začínali sme ako ambulancia všeobecného lekára, avšak vždy sme sa snažili ísť inou cestou, ako ostatní. U nás totižto veríme, že človek a jeho zdravie je komplexný celok, preto okrem symptomatickej ambulantnej liečby poskytujeme komplexnú starostlivosť o človeka – lebo vieme, že odstránením symptómov človeka nevyliečime. Disponujeme naozaj širokým prístrojovým a diagnostickým vybavením, ktoré nie je tradičnou súčasťou väčšiny ambulancií.

 

Medirect je tu pre Vás už takmer 8 rokov, no práve Tie posledné boli venované nášmu rozvoju v oblasti služieb estetickej medicíny. Táto oblasť je, rovnako ako každá iná medicína, veľmi náročná. Stojí veľa úsila, štúdia, praxe a driny – aby sme Vám dokázali poskytovať služby na tej najvyššej úrovni.
 

Naším hlavným zámerom je skrášľovanie žien a mužov, pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej a botoxu, ale venujeme sa aj laserovej epilácií. Okrem toho ponúkame tiež mnohé iné liečebné progresívne metódy, ktoré väčšinou v ambulancií všeobecného lekára nenájdete a ktoré si môžete detailnejšie pozrieť v sekcií „Online rezervácia„.

 

Vieme, že to môže znieť ako klišé, avšak našou skutočne hlavnou motiváciou sú spokojní pacienti a radosť z našej práce. Dôkazom sú mnohé pozitívne recenzie, ktoré nám zanechali naši klienti.

Kto sme a kto za tým celým stojí?

 

Medirect je v prvom rade jedna veľká rodina. Na čele stojí skúsená pani doktorka MUDr. Alžbeta Bačiková PhD. , ktorá si vo svojom profesionálnom živote vyskúšala od rôznych manažérskych pozícií, cez pedagogické, až po metodické a odborné – no jej kroky ju napokon zaviedli k tomu, čo je jej srdcu najbližšie – k medicíne.

 

 
Jej pravá ruka, Bc. Ondrej Bosák tvorí Medirect takmer od začiatku. Je to človek, bez ktorého by Medirect nebol tým, čo je – veľkou rodinou a tak príjemným miestom, ktoré za neho, ako pevne dúfame, považujete aj Vy.
 
Tím medirect

A prečo práve služby v oblasti estetickej medicíny? 

 
Nuž, došli sme na to, že človek je nie len telom, ale aj duchom živý – a naozaj nás veľmi teší, keď od nás odchádzate sebavedomé a spokojné – to je pre nás nepredstaviteľné zadosťučinenie našej práce.
 
Veríme, že v nás vložíte svoju dôveru – budeme sa snažiť, aby sme ju nesklamal

Tím Medirect