Vyhladenie kruhov pod očami

Kruhy pod očami trápia väčšinu z nás, či už zo stresu, únavy, nedostatočného prekrvenia pokožky, vplyvom genetiky alebo ako súčasť starnutia. Sú bežnou súčasťou dehydratácie alebo oslabenej pokožky pod očami. Avšak dajú sa veľmi rýchlo a jednoducho odstrániť.

Keďže pokožka okolo očí je veľmi citlivá a jemná, ľahko na nej badať známky únavy, či starnutia. Priehlbiny a kruhy pod očami možno odstrániť špeciálnou technikou aplikácie aktívnych látok do lokality očí, ktoré pozitívne pôsobia na vyhladenie oblasti pod očami, ale aj okolo celej očnice.

Priebeh zákroku:

Kyselina hyalurónová vo forme gélu sa aplikuje do oblasti okolo očí, kde sa tvoria tmavé kruhy, či vrásky. Kyselinu HA do oblasti kruhov aplikujeme jemnou inzulínovou striekačkou. Zákrok je iba mierne bolestivý. Aplikáciou dochádza k vyplneniu strateného obsahu, čím sa odstránia aj tmavé kruhy. Aplikáciou kyseliny halurónovej sa kruhy úplne neodstránia, lebo tkanivo pod očami nie je možné nahradiť, ale vieme ho zakamuflovať práve takouto aplikáciou, vďaka ktorej dochádza k zhrubnutiu tkaniva.

Efekt je viditeľný ihneď po zákroku, avšak mierne začervenanie a opuch spojený s modrinkami, môžu pretrvávať 1-5 dní. Je dôležité, aby ste ošetrované miesto nevystavovali teplu, slnku a vlhku najmenej dovtedy, dokým nezmizne opuch a začervenanie. Trvácnosť tohto zákroku je pol roka až rok.

Vyhladenie kruhov pod očami