Výplň kruhov pod očami

Objednajte sa na výplň kruhov pod očami

Máte nejaké otázky ohľadom výplne kruhov pod očami? Napíšte nám!

O zákroku výplne kruhov pod očami:

Kruhy pod očami trápia väčšinu z nás, či už zo stresu, únavy, nedostatočného prekrvenia pokožky, vplyvom genetiky alebo ako súčasť starnutia. Sú bežnou súčasťou dehydratácie alebo oslabenej pokožky pod očami. Avšak dajú sa veľmi rýchlo a jednoducho odstrániť.


Keďže pokožka okolo očí je veľmi citlivá a jemná, ľahko na nej badať známky únavy, či starnutia. Priehlbiny a kruhy pod očami možno odstrániť špeciálnou technikou aplikácie aktívnych látok do lokality očí, ktoré pozitívne pôsobia na vyhladenie oblasti pod očami, ale aj okolo celej očnice.


Priebeh zákroku:


Kyselina hyalurónová vo forme gélu sa aplikuje do oblasti okolo očí, kde sa tvoria tmavé kruhy, či vrásky. Kyselinu HA do oblasti kruhov aplikujeme jemnou inzulínovou striekačkou. Zákrok je iba mierne bolestivý.


Aplikáciou dochádza k vyplneniu strateného obsahu, čím sa odstránia aj tmavé kruhy. Aplikáciou kyseliny halurónovej sa kruhy úplne neodstránia, lebo tkanivo pod očami nie je možné nahradiť, ale vieme ho zakamuflovať práve takouto aplikáciou, vďaka ktorej dochádza k zhrubnutiu tkaniva.


Efekt je viditeľný ihneď po zákroku, avšak mierne začervenanie a opuch spojený s modrinkami, môžu pretrvávať 1-5 dní. Je dôležité, aby ste ošetrované miesto nevystavovali teplu, slnku a vlhku najmenej dovtedy, dokým nezmizne opuch a začervenanie.


Trvácnosť tohto zákroku je pol roka až rok.

Vyhladenie kruhov pod očami

Recenzie

Pani doktorka má úžasný ľudský prístup, zmysel pre krásu, je veľmi empatická a má veľmi šikovné ruky, presne vie, čo sa nám najviac hodí, poradí a zákrok vykoná naozaj veľmi šetrne, tá nepatrná bolesť za to určite stojí . Naozaj vrelo odporúčam, veľmi milá pani doktorka aj sestrička, budete odchádzať spokojné a krásne ❤️🙂

 

5/5
U pani doktorky som bola prvý krát, ale nie posledný. Pani doktorka je veľmi milá a veľký odborník. Všetko mi najprv vysvetlila a poradila. 
 
S prevedením jej práce som maximálne spokojná a ozaj vrelo odporúčam 👍

Jana Truliková

5/5
Veľká spokojnost. Dala som si u pani doktorky skorigovať pery a s výsledkom som maximálne spokojná.
 
Pani doktorka robí svoju prácu s citom a srdcom. Všetko vopred vysvetli a jej práca je naozaj precízna. Môžem len odporučiť.
 
Určite navštívim Medirect opäť. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov. ❤
 
 

Veve Keratka

5/5
Pani doktorku a Medirect odporúčam všetkými desiatimi. Kto ma pozná, vie, aký mám názor na zásahy do tela. Od malička mám úzku hornú peru a ambulanciu som kontaktovala s veľmi malou dušičkou. Pochopili, vysvetlili a konečne sa cítim tak, ako som sa chcela vidieť v zrkadle už od detstva.
A ešte jeden detail…ja sa ihly bojím ale kyselina hyalurónová vôbec nebolí, celý proces je bezbolestný (aspoň pre mňa) a aj hojenie bolo rýchle.
 
Pani doktorka je šikovná veľmi. Takže za mňa ďakujem ❤️
 
5/5
Ísť na zákrok do Medirectu som sa rozhodla na základe kladných hodnotení a zverejnených úprav “pred” a”po”. 
 
Môžem sa pridať k všetkým kladným recenziám, lebo pani doktorka je naozaj príjemný človek s ľudským prístupom a je vidno, že svoje remeslo chce odviesť čo najlepšie. 
 
Som ďaľší spokojný klient, ktorý sa bude vraciať a vrelo odporúčať Medirect svojmu okoliu.

Alexandra Andilová

5/5

Náš príbeh

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá vznikla ešte v roku 2013. Začínali sme ako ambulancia všeobecného lekára, avšak vždy sme sa snažili ísť inou cestou, ako ostatní. U nás totižto veríme, že človek a jeho zdravie je komplexný celok, preto okrem symptomatickej ambulantnej liečby poskytujeme komplexnú starostlivosť o človeka – lebo vieme, že odstránením symptómov človeka nevyliečime. 


Medirect je tu pre Vás už takmer 10 rokov, no práve Tie posledné boli venované nášmu rozvoju v oblasti služieb estetickej medicíny. Táto oblasť je, rovnako ako každá iná medicína, veľmi náročná. Stojí veľa úsila, štúdia, praxe a driny – aby sme Vám dokázali poskytovať služby na tej najvyššej úrovni.
311710192_481871163963264_5863529484307697679_n
Nákupný košík
sk_SKSlovak