Vyhladenie vrások

Objednajte sa na vyhladenie vrások

Máte nejaké otázky ohľadom výplne vrások? Napíšte nám!

Bežné oblasti výplne vrások

Vyhladenie nasolabiálnych vrások

Výplň nasolabiálnych vrások

Nasolabiálne vrásky vznikajú od nosa smerom k perám. Tieto vrásky je možné vyplniť kyselinou hyalurónovou.

Výplň vrások na krku

Vrásky na krku sú nežiadúcou súčasťou mnohých z nás. V súčasnosti vieme vrásky úspešne vyplniť kyselinou hyalurónovou.

vyhladenie marionetových línií

Výplň marionetových línií

Marionetové línie sú vrásky, ktoré zvyčajne vznikajú od kútikov, smerom ku brade. Aj tieto vieme vyplniť kyselinou hyalurónovou.

Vyhladenie fajčiarských vrások

Výplň fajčiarských vrások

Najmä u ľudí, ktorí fajčia dochádza ku tvorbe nežiadúcich vrások okolo pier. Tieto vrásky vieme vyplniť kyselinou hyalurónovou.

Často kladené otázky ohľadom vyhladenia vrások

Ako často treba procedúru vyhladenia vrások opakovať?

Výsledky aplikácie kyseliny hyalurónovej a životnosť pri výplni vrások sa nám z praxe líšia od pacienta k pacientovi a sú ovplyvnené vekom pacienta a individuálnymi vlastnosťami pokožky pacienta.


Pri použití na korekciu línií, vrások a priehlbín na tvári vydržia výplne kyseliny hyalurónovej v priemere 9 až 18 mesiacov. Keď sa injekčne podajú veľké objemy napríklad na zväčšenie líc alebo vytvarovanie čeľuste, korekcie môžu vydržať až do 24 mesiacov.


Pre kohnie je procedúra vyhladenia vrások kyselinou hyalurónovou vhodná? 

Vyhladenie vrások kyselinou hyalurónovou sa neodporúča pacientom, ktorí majú:

  • Aktívnu herpetickú infekciu tváre alebo úst
  • Infekciu v ošetrovanej oblasti
  • Neliečenú cukrovku
  • Problémy so zrážaním krvi
  • Alergiu na akúkoľvek zo zložiek injekčnej kyseliny hyalurónovej
  • Sú tehotní alebo dojčia
  • Aktívnu chorobu – v takom prípade Vám radi poskytneme náhradný termín, pre Váš komfort 🙂

Je procedúra vyhladenia vrások bolestivá?

Vyhladenie vrások kyselinou hyalurónovou je takmer bezbolestná procedúra. Na zlepšenie Vášho komfortu používame preparáty, ktoré obsahujú mesocain. 


Pri aplikácií cítite iba mierne pichnutie. Bezprostredne po ošetrení sa môže objaviť ľahké začervenanie a opuch v ošetrenej oblasti. 


Zákrok vyhladenia vraśok je ambulantný a trvá niekoľko minút. Kyselina hyalurónová je pri správnom používaní bezpečná – a naozaj sa nie je čoho obávať. Počas celého zákroku dbáme na Vaše pohodlie. 

 

Prečo si vybrať Medirect?

5/5 hviezdičkové hodnotenie naších služieb

Výhodná cena oproti konkurencií – úspora až do 50%

Používame tie najkvalitnejšie výrobky renomovaných značiek ako Juvederm, Revolax alebo Dermastyle

Recenzie

Pani doktorka má úžasný ľudský prístup, zmysel pre krásu, je veľmi empatická a má veľmi šikovné ruky, presne vie, čo sa nám najviac hodí, poradí a zákrok vykoná naozaj veľmi šetrne, tá nepatrná bolesť za to určite stojí . Naozaj vrelo odporúčam, veľmi milá pani doktorka aj sestrička, budete odchádzať spokojné a krásne ❤️🙂

 

5/5
U pani doktorky som bola prvý krát, ale nie posledný. Pani doktorka je veľmi milá a veľký odborník. Všetko mi najprv vysvetlila a poradila. 
 
S prevedením jej práce som maximálne spokojná a ozaj vrelo odporúčam 👍

Jana Truliková

5/5
Veľká spokojnost. Dala som si u pani doktorky skorigovať pery a s výsledkom som maximálne spokojná. Pani doktorka robí svoju prácu s citom a srdcom. Všetko vopred vysvetli a jej práca je naozaj precízna. Môžem len odporučiť. Určite navštívim Medirect opäť. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov. ❤
 
 

Veve Keratka

5/5
Pani doktorku a Medirect odporúčam všetkými desiatimi. Kto ma pozná, vie, aký mám názor na zásahy do tela. Od malička mám úzku hornú peru a ambulanciu som kontaktovala s veľmi malou dušičkou. Pochopili, vysvetlili a konečne sa cítim tak, ako som sa chcela vidieť v zrkadle už od detstva.
A ešte jeden detail…ja sa ihly bojím ale kyselina hyalurónová vôbec nebolí, celý proces je bezbolestný (aspoň pre mňa) a aj hojenie bolo rýchle.
 
Pani doktorka je šikovná veľmi. Takže za mňa ďakujem ❤️
 
5/5
Ísť na zákrok do Medirectu som sa rozhodla na základe kladných hodnotení a zverejnených úprav “pred” a”po”. 
 
Môžem sa pridať k všetkým kladným recenziám, lebo pani doktorka je naozaj príjemný človek s ľudským prístupom a je vidno, že svoje remeslo chce odviesť čo najlepšie. 
 
Som ďaľší spokojný klient, ktorý sa bude vraciať a vrelo odporúčať Medirect svojmu okoliu.

Alexandra Andilová

5/5

Náš príbeh

Kto sme?

Sme spoločnosť, ktorá vznikla ešte v roku 2013. Začínali sme ako ambulancia všeobecného lekára, avšak vždy sme sa snažili ísť inou cestou, ako ostatní. U nás totižto veríme, že človek a jeho zdravie je komplexný celok, preto okrem symptomatickej ambulantnej liečby poskytujeme komplexnú starostlivosť o človeka – lebo vieme, že odstránením symptómov človeka nevyliečime. 


Medirect je tu pre Vás už takmer 10 rokov, no práve Tie posledné boli venované nášmu rozvoju v oblasti služieb estetickej medicíny. Táto oblasť je, rovnako ako každá iná medicína, veľmi náročná. Stojí veľa úsila, štúdia, praxe a driny – aby sme Vám dokázali poskytovať služby na tej najvyššej úrovni.
311710192_481871163963264_5863529484307697679_n

Kde nás nájdete?

Nákupný košík
sk_SKSlovak