Tetovanie obočia

Objednajte sa na tetovanie obočia

Máte nejaké otázky ohľadom tetovania obočia? Napíšte nám!

Najčastejšie techniky tetovania obočia

Tetovanie obočia

Púdrové obočie/powder brows

Jedna z najvyhľadávanejších techník vo svete permanentného makeupu, ktorá vytvára jemný púdrovy gradient v obočí a po zahojení vytvára ombré efekt tieňa. Sýtosť a výraznosť obočia prispôsobujeme každej klientke podľa osobnej preferencie. Jemné, výrazné, hrubé, tenké - nič, čo by sme pri tejto technike nevedeli vykúzliť. 🙂

Microblading obočia

Microblading/chĺpkované obočie

Technika pri ktorej sa do podkožia tetujú jednotlivé “chĺpky”, dokonale napodobňujú naturálny rast a smer vaších chĺpkov. Ide o na najprirodzenejšiu formu tetovania, vytvára tzv. hyperrealisticky vzhľad.

Neodporúča sa na veľmi mastnú, hrubú a pórovitú pokožku. Je tvorená manuálne, a preto nevydrží až takú dobu, ako napríklad púdrové obočie.

Často kladené otázky ohľadom tetovania obočia

Ak snívate o perfektne tvarovanom obočí, ale nebaví Vás každý deň tráviť čas pred zrkadlom s ceruzkou na obočie, tetovanie obočia môže byť pre vás ideálnym riešením. 🙂

 

Tetovanie obočia sa aj preto volá permanentný make-up – naším cieľom je dosiahnúť, aby efekt vyzeral rovnako prirodzene, ako kvalitne namaľované obočie profesionálom, avšak bez nutnosti absolvovať proces maľovania opakovane.

 

Ako prebieha zákrok tetovania obočia?

Zákroku tetovania obočia predchádza konzultácia, pri ktorej sa dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt.

 

Proces si spravidla vyžaduje viacero návštev našej kliniky. Na prvej návšteve Vám naša certifikovaná odborníčka nanesie pomocou mikroihly niekoľko vrstiev pigmentu.

 

Pri každom tetovaní je väčšinou potrebná korekcia, ktorá sa spravidla realizuje 5 až 9 týždňov od prvého sedenia. Pri korekcií sa “doťukne” tetovanie podľa preferencií. Jednu korekciu tetovaného obočia Vám ponúkame zdarma.

 

Je tetovanie obočia bolestivé? 

Tetovanie obočia zvyčajne nie je bolestivé a dá sa zvládnuť aj bez znecitlivenia lidokaínom, ktorý Vám ale v prípade diskomfortu samozrejme veľmi radi aplikujeme.

 

Ako dlho trvá tetovanie obočia?

Celý zákrok tetovania obočia trvá približne hodinu až dve v závislosti od náročnosti tetovania, typu pokožky a rozsahu tetovaného obočia.

 

 

Ako dlho vydrží tetované obočie? 

Permanentný make-up a jeho výdrž je individuálna. Oplyvňuje ho niekoľko faktorov ako zdravotný stav, imunita, pokožka, a veľa iného, preto každému tetovanie obočia drží v podkoží rôzne dlho.
 
Priemerná doba je spravidla 12- 18 mesiacov.

Prečo si vybrať Medirect pre tetovanie obočia?

5/5 hviezdičkové hodnotenie naších služieb

Výhodná cena oproti konkurencií 

Pri estetických procedúrach používame tie najkvalitnejšie produkty renomovaných značiek

Naša práca

Môj príbeh

Kto Vám bude ošetrenie aplikovať?

Volám sa Katarina Gregoričková a som permanent artistka. Tomuto umeniu sa venujem už od roku 2017 a mám za sebou niekoľko školení na svetovej úrovni. 

 

Absolvovala som školenia svetoznámej S-academy pod vedením svetoznámeho odborníka Sviatoslava Otchenasha, Mariny Bondar, Lea Matyi a mnoho dalších. 

 

Tetovanie milujem, je to nie len moja práca, ale hlavne vášeň.  Teším sa na každú vašu premenu, ktorú spolu vykúzlime. 

Recenzie

5/5

Katka je profesionálka. Pekne všetko vysvetlila, poradila co by bolo najvhodnejšie. Katka mi robila powder techniku obočia. Spravila mi krásny tvar, ktorý mi pekne sedí a podčiarkuje osobnosť. Určite odporúčam a teším sa na ďalšie sedenia či už na korekcii obočia alebo ine kozmetické procedúry.

Janka Mészáros Mrázová

5/5
Snom, hádam každej ženy, je ráno vstať a byť krásna (bez mihnutia oka, takmer dokonalá), v štýle vstanem postarám sa o pleť, dám si rúž, špirálu, prečešem obočie a ide sa. Vďaka tejto úžasnej dáme som sa po rokoch dočkala rána hodného bohyne.
 
Práca Katky je naozaj profesionálna, precízna, robená s citom a ja mám po rokoch trápenia sa s obočím naozaj krásne obočie farbou i tvarom.
 
Ďakujem, za poradenstvo, vhodne zvolenú techniku vzhľadom k mojej pleti, trpezlivosť a naozaj úžasnú prácu. Ten pocit pri pohľade do zrkadla je na nezaplatenie ♥️.
5/5

Dlho som sa odhodlávala na microblandig obočia. Som rada, že som natrafila na pani Katku, ktorej práca je veľmi precízna, bezbolestná, obočie je krásne a prirodzené. Ďakujem a odporúčam

Janka Mészáros Mrázová

5/5
Katka je veľmi profesionálna a príjemná kočka, ktorej by som sa zverila do rúk kedykoľvek. Už som absolvovala PMU obočia v 4 rôznych salónoch a môžem povedať, že toto je jednoznačne TOP! 
 
Všetko pekne vysvetlí, pracuje jemne ale precízne a záleží jej na tom, aby každá z nás od nej odišla spokojná.

Janka Janek

5/5

Ďakujem Katka, za tvoje kozmetické služby, či perfektné čistenie pleti, farbenie mihalnic či microblading na ktorý som sa chystala a rozhodovala sa aspoň 2 roky. 

 

Výborná práca, jemná a pritom neskutočná zmena. 

 

Veľké Ďakujem!

Nákupný košík
sk_SKSlovak