Tetovanie pier

Objednajte sa na tetovanie pier

Máte nejaké otázky ohľadom tetovania pier? Napíšte nám!

Často kladené otázky ohľadom tetovania pier

Ak snívate o perfektne namaľovaných perách, ale nebaví Vás každý deň tráviť čas pred zrkadlom s rúžom, tetovanie pier môže byť pre vás ideálnym riešením. 🙂

 

Tetovanie pier sa aj preto volá permanentný make-up – naším cieľom je dosiahnúť, aby efekt vyzeral rovnako prirodzene, ako kvalitne namaľované pery profesionálom, avšak bez nutnosti absolvovať proces maľovania opakovane.

 

Ako prebieha zákrok?

Proces tetovania pier začína konzultáciu s našou skúsenou “artistkou”, pri ktorej spolu preberiete vaše predstavy. Po výbere motívu a farebných odtieňov nasleduje samotný zákrok. Artistka precízne prenáša Vašu predstavu pomocou sterilnej ihly do pier, čím vytvárajúc tak jedinečné dielo na mieru.

 

Pery sa kontúrujeme a vypĺňame farbou do dokonalého tvaru a jednotného odtieňa. Na výber ponúkame z veľkej škály certifikovaných pigmentov – dokážeme Vám farbu namiešať na prianie podľa odtieňu Vášho obľubeného rúžu – stačí, ak si ho so sebou prinesiete na zákrok. 🙂

 

Či už preferujete prirodzené odtiene (nude efekt – prirodzené odtiene v púdrovo-ružových, či jemne karamelových tónoch), pastelové, slivkové, vínové, hnedé či výrazné a zvodné odtiene červenej – u nás si zaručene prídete na svoje.

 

 

Je zákrok bolestivý?

 

Nemusíte mať žiadne obavy, väčšina klientov popisuje zákrok ako pomerne bezbolestný. Pri zákroku možno cítiť mierne nepohodlie, no určite to nie je nič, čo by ste nezvládli. Náš moderný tetovací strojček je navrhnutý tak, aby minimalizoval bolesť a umožnili Vám čo najpríjemnejší zážitok počas tetovania. Pre tých, ktorí sa napriek tomu obávajú bolesti máme k dispozícií lidokaínový krém, ktorý pery dokonalo znecitliví tak, aby ste necítili vôbec nič. 🙂

 

 

Ako dlho trvá zákrok?

Dĺžka trvania zákroku závisí od komplexnosti tetovania, a veľkosti pier. Priemerný čas tetovania je zhruba 2,5 hodiny.

 

 

Ako dlho vydrží tetovanie pier?

Kvalitné tetovanie pier, vykonané odborníkom a použitím kvalitných farieb, s akými sa stretnete aj na našej klinike môže vydržať na pokožke mnoho rokov. Samozrejme, správna starostlivosť o tetovanie je kľúčová pre zachovanie jeho krásy a dlhodobej životnosti.

Prečo si vybrať Medirect pre tetovanie pier?

5/5 hviezdičkové hodnotenie naších služieb

Výhodná cena oproti konkurencií 

Pri estetických procedúrach používame tie najkvalitnejšie produkty renomovaných značiek

Naša práca

Môj príbeh

Kto Vám bude ošetrenie aplikovať?

Volám sa Katarina Gregoričková a som permanent artistka. Tomuto umeniu sa venujem už od roku 2017 a mám za sebou niekoľko školení na svetovej úrovni. 

Absolvovala som školenia svetoznámej S-academy pod vedením svetoznámeho odborníka Sviatoslava Otchenasha, Mariny Bondar, Lea Matyi a mnoho dalších. 

 

Tetovanie milujem, je to nie len moja práca, ale hlavne vášeň.  Teším sa na každú vašu premenu, ktorú spolu vykúzlime. 

Recenzie

5/5

Ďakujem z celého srdca za úžasnú prácu! Zlaté, dokonalé a jemné rúčky, absolútna profesionalita a prístup. 

 

Som šťastná, že som si vás vybrala, je to nádhera! Vaše meno budem hrdo šíriť ďalej, všetkým odporúčam!

 

Janka Mészáros Mrázová

5/5
Snom, hádam každej ženy, je ráno vstať a byť krásna (bez mihnutia oka, takmer dokonalá), v štýle vstanem postarám sa o pleť, dám si rúž, špirálu, prečešem obočie a ide sa. Vďaka tejto úžasnej dáme som sa po rokoch dočkala rána hodného bohyne.
 
Práca Katky je naozaj profesionálna, precízna, robená s citom a ja mám po rokoch trápenia sa s obočím naozaj krásne obočie farbou i tvarom.
 
Ďakujem, za poradenstvo, vhodne zvolenú techniku vzhľadom k mojej pleti, trpezlivosť a naozaj úžasnú prácu. Ten pocit pri pohľade do zrkadla je na nezaplatenie ♥️.
5/5

Včera som bola u Katky na PMU, nakoľko som mala tetovanie, ale v katastrofálnom stave z iného salónu.

 

Nakoľko to bolo na prvýkrát výsledok dopadol nad moje aj Katkine očakávania, po trojhodinovom Katkinom snažení. 

 

Je veľká šikulka a profesionálka:-).

Janka Mészáros Mrázová

5/5
Katka je veľmi profesionálna a príjemná kočka, ktorej by som sa zverila do rúk kedykoľvek. Už som absolvovala PMU obočia v 4 rôznych salónoch a môžem povedať, že toto je jednoznačne TOP! 
 
Všetko pekne vysvetlí, pracuje jemne ale precízne a záleží jej na tom, aby každá z nás od nej odišla spokojná.

Janka Janek

5/5

Ďakujem Katka, za tvoje kozmetické služby, či perfektné čistenie pleti, farbenie mihalnic či microblading na ktorý som sa chystala a rozhodovala sa aspoň 2 roky. 

 

Výborná práca, jemná a pritom neskutočná zmena. 

 

Veľké Ďakujem!

Nákupný košík
sk_SKSlovak