Výplň pier

Objednajte sa na úpravu kontúr alebo zväčšenie pier

Máte nejaké otázky ohľadom výplne pier? Napíšte nám!

V súčasnosti je úprava tvaru a zväčšovanie pier kyselinou hyalurónovú obľúbeným zákrokom estetických lekárov na celom svete. Ide o veľmi účinnú, relatívne lacnú a zároveň relatívne „neinvazívnu“ metódu, akou dokážeme ženy skrášlovať. Pery totiž zohrávajú dôležitú úlohu v estetike tváre. Najmä plnosť pier je kľúčovým faktorom spojeným s príťažlivosťou, krásou a mladosťou – kvôli čomu sa zväčšovanie a úprava pier stala trendom 21. storočia. Je to čiastočne aj tým, že pery sa nám prirodzene, vekom, zmenšujú. 

 

Dnes už je absolvovať takúto procedúru úplne bežné – chodia ku nám klientky rôzneho veku či postavenia. Zároveň úprava vie byť veľmi decentná a už aj veľmi malé množstvo vie spraviť naozaj zásadný rozdiel vo vizuále tváre. V dnešnej dobe je „kačací efekt“, ktorý bol s ošetrením spojený v minulosti už (takmer) dávno preč.

Akým spôsobom viete pery upraviť?

  • zväčšenie pier – u klientok, ktoré nie sú spokojné s objemom pier vieme kyselinou hyalurónovou pery zväčšiť do požadovanej veľkosti
  • úprava tvaru pier – u klientok, ktoré nie sú spokojné s tvarom pier dokážeme aplikáciou kyseliny hyalurónovej tvar korigovať
  • odstránenie vrások z okolia pier – so zvyšujucím vekom na perách, rovnako ako na iných častiach tváre (kde vieme vrásky tiež korigovať) vznikajú vrásky. Kyselinou ich dokážeme jednoducho vyrovnať.  
  • asymetrie pier – pery niekedy vykazujú asymetrie (napr. ľavá strana pery väčšia, ako pravá alebo horná väčšia, ako spodná a podobne) ktoré vieme kyselinou  dorovnávať.
  • hydratácia pier – ak máte suché, popraskané pery, zmenšujúcu sa červeň – problém je v ich nedostatočnej hydratácii. Keďže kyselina hyalurónová na seba viaže vodu, veľmi dobre funguje na podobnú hydratáciu. Hydratácia je teda vhodná pre tých klientov, ktorí chcú svoje pery hydratovať, vyhladiť ich vrásky či prípadne ryhy. Pery ostávajú veľkosťou nezmenené. Teda – ak to tak budete chcieť.
  • Russian lips – táto metóda sa líši od klasickej výplne pier v tom,  že miesto pridávania objemu „do priestoru“ (kontroverzný kačací efekt) ide o vymodelovanie pier do tzv. srdiečka pomocou zdvihnutia pier do výšky – výsledný efekt je vďaka tomu oveľa prirodzenejší. Cieľom je zdvíhať červeň pery a nepridávať neprirodzený objem. Najvhodnejšie sú pre ženy s prirodzene plnými perami. Úzke pery treba najprv pred „Ruskou metódou“ zväčšiť, až následne na ďaľšiom sedení pokračovať touto metódou.

Pery budú po každej aplikácií mäkké, jemné, „šťavnaté“ a prirodzené – a trochu výraznejšie, zvodnejšie a ženskejšie. 

Ukážky úpravy pier v Medirecte

Priebeh zákroku úpravy pier

 

Zákroku predchádza konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt. Pred samotným zákrokom sa pery najskôr vydezinfikujú. Nanesie sa lokálne anestetikum, ktoré nechávame pôsobiť 20-30 minút. Pri samotnom vpichu injekcie do pier môže klientka zacítiť jemnú bolesť, avšak obsah kyseliny hyalurónovej obsahuje znecitlivujúcu látku lidokaín, ktorý pôsobí ako lokálne anestetikum, takže ďaľšia aplikácia je už skoro bezbolestná. 

 

Po aplikácii kyseliny do pier sa daný obsah ešte rozmasíruje tak, aby sme ho dostali do požadovaných miest difúzne.

 

Celý zákrok trvá približne 30 – 40 minút a jednu hodinu po procedúre je možné naniesť make-up na prípadne modriny či opuch – a prípadne vyraziť na pracovnú večeru, či rande. 🙂

 

Deň až dva po zákroku môžu byť pery trochu opuchnuté. Trvácnosť zákroku je 6–12 mesiacov, po ďalšej aplikácii sa však trvácnosť a účinok ešte o čosi predlžuje.

Produkty, s ktorými radi pracujeme:

 

Juvederm®


JUVÉDERM® je Francúzska značka, ktorá patrí medzi svetové produkty. Je to naozajstný etalón medzi výplňovými produktami z kyseliny hyalurónovej, ktorý podávajú aj tie najlepšie kliniky na svete.


Dermastyle ®

 

Dermalstyle® je rovnako vysoko kvalitný, Nemecký produkt, ktorý je kvalitou podobný Juvedermu. Je o čosi lacnejší, ako Juvederm, ale máme s ním naozaj dobré skúsenosti.

Okrem spomínaných dvoch značiek, s ktorými sa u nás budete môcť stretnúť najviac, ponúkame v menšej miere aj iné, certifikované a veľmi kvalitné produkty, ktoré vždy pred uvedením do ponuky najskôr dôkladne testujeme – aby sme vám vedeli ponúkať tú najlepšiu kvalitu za tú najlepšiu cenu na trhu.

 

Revolax ®

 

Prečo by ste si mali zvoliť Medirect pre procedúru úpravy pier?

 

Medirect je etablovaná ambulancia na trhu s estetickou medicínou, ktorá Vám už roky poskytuje svoje služby. O našej odbornosti a pro-klientskom prístupe nám svedčí mnoho recenzií, ktoré si o nás môžete prečítať buď na Googli alebo Facebooku. Používame tie najkvalitnejšie výrobky renomovaných značiek ako Juvederm, Revolax alebo Dermastyle, ktoré Vám ponúkame za výrazne priaznivé ceny, v niektorých prípadoch aj o 30% lacnejšie, ako konkurencia.

 

 

Ako sa ku vám môžem na úpravu alebo zväčšenie pier objednať?

 
Budeme radi, ak nám zavoláte na číslo 0908 538 555 alebo využijete náš rezervačný portál.