Klasická masáž

4.5/5 - (8 hlasy)

Klasická masáž je jednou z najstarších techník ľudovej medicíny a stále jednou z hlavných techník starostlivosti a liečby tela. Klasická masáž vplýva na celkové zdravie človeka a to presne určenými a dôkladne využitými masážnymi hmatmi. Tie sa vyznačujú svojimi charakteristickými vlastnosťami, ktoré im umožňujú rozličným spôsobom ovplyvňovať organizmus buď organizmus ako celok, alebo viac jeho jednotlivé časti.

Účinky masáže na Vaše zdravie

Masáž znižuje svalové napätie a bolesť, zlepšuje krvný obeh a zvyšuje metabolizmus. Rovnako priaznivo pôsobí na pokožku, svaly a väzy, zlepšuje fyzickú a duševnú pracovnú kapacitu, zlepšuje náladu a zmierňuje psycho-emočné napätie.

Klasická masáž pôsobí na celkový telesný stav, pracovnú schopnosť disponovať na výkon a na priaznivý priebeh zotavovania. Celkový účinok masáži dosiahneme čiastkovým pôsobením na telo.

Masážou pôsobíme nielen na svaly a kožu ale aj na kĺby, podkožné tkanivo, krvný a miazgový obeh, nervovú sústavu, a lymfatický systém. Výsledkom masáží je podnietiť správnu látkovú premenu a vylučovanie a odstránenie bolesti a únavu svalov.

Odstraňovanie myogelóz

Počas klasickej masáže sa sústreďujeme na vyhľadávanie a cielenými hmatmi odstraňovanie myogelóz. Myogelózy sú veľké alebo malé koncentrácie svalového napätia vo svalovom snopci ktorý je na dotyk bolestivý a zväčša aj hlavným dôvodom bolesti vo svaloch pripomínajú zatvrdliny vo svale. Tieto myogelózy sa môžu pohybovať a presúvať a tým dráždiť nervy a ich dráhy čo spôsobuje bolesť. Pri týchto cielených hmatoch môže dôjsť ku bolesti na masírovanom mieste, no nemala by presahovať rámec prahu bolesti. Pravidelnými masážami Vám myogelózy odstránime a nebudú vám viac spôsobovať nepríjemnosti :-).

Doprajte si pol hodinu s naším masérom a nechajte sa vymasírovať levanduľovým olejom. 

Uvádzacia cena 15 Eur platí iba po limitovanú dobu a zahŕňa masáž chrbtu, avšak po dohode je možné doobjednať aj iné končatiny za príplatok 10 Eur.

Objednávky príjmame na telefónnom čísle +421 910 283 244 alebo cez Facebook

Klasická masáž

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sk_SKSlovak